Eva Herzigová bude vystupovat v italské návrhářské show!

08.02.2014

Česká topmodelka Eva Herzigová se bude pravidelně objevovat v italské televizi. Chystá se totiž na moderování talentové soutěže Project Runway Italia na pomezí reality show, ve kterém se hledají noví módní návrháři.

Eva Herzigová
Zdroj: Profimedia.cz

Eva Herzigová je v Itálii mimořádně oblíbená, takže její výběr není žádným velkým překvapením. A podobná soutěž může přinést v zemi módy a těch nejznámějších módních značek mnohá překvapení a nové talenty. Úkolem odvážných soutěžících bude navrhnout oblečení v daném čase a za použití předem určených materiálů.

Čtěte také

Věříme, že Eva Herzigová bude v této show kvalitní posilou a že se svého úkolu zhostí dobře. To taková Alena Šeredová se bohužel jako velká posila talentové soutěže Talentmania neukázala. Zřejmě protože se měla vyjadřovat také slovně a nestačilo pouze muchlování s moderátory a ukazování jejích nádherných dlouhých nohou, jako v italském oblíbeném pořadu Torno sabato, ve kterém několik let vystupovala.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Eva Herzigová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, Zahraniční celebrity, krásné ženy, topmodelky, české supermodelky, Eva Herzigová fotky, známé modelky, project runway italia, eva herzigová, eva herzigová show, eva herzigová návrhářská show, eva herzigová project runway italia
TOPlist