Eva Green a Johnny Depp se sejdou v upírském hororu!

07.02.2011

Tim Burton (52) připravuje natáčení gotického hororu Dark Shadows, kde si střihnou role dvě hollywoodské hvězdy! Celovečerní adaptace seriálu ze šedesátých let je již sedmou spoluprací slavného režiséra a jeho dvorního herce!


Eva Green
Foto: wikipedia.org

Johnny Depp (48) si zahraje upíra Barnabáše Collinse, který během svého nepřirozeně dlouhého života potkává vlkodlaky, duchy a jiné démony. Vedle toho však řeší svůj složitý vztah s čarodějnicí Angelique Bouchard, kterou by měla ztvárnit právě modelka a herečka Eva Green (30). Také tato femme fatale nemá jasno v tom, zda Barnabáše miluje nebo vlastně k smrti nenávidí.

Předlohou filmu je kultovní seriál Dark Shadows ze šedesátých let, který měl dohromady neuvěřitelných 1225 epizod! A teď jeho děj zhuštěte do dvouhodinového filmu! Ale režisér to jistě zvládne ...


Dark Shadows - ukázka!

Režisér Tim Burton už má domluvené také vedlejší role. Zatímco Jackie Earle Haley by si měl zahrát zloděje Loomise, který se pokusí vykrást Collinsův dům, ale je přistižen majitelem, jenž si z něj udělá sluhu, australská herečka Bella Heathcote by si měla zahrát číšnici, která Collinse okouzlí svou podobou s jeho dávno ztracenou láskou.

Premiéra filmu Dark Shadows (Temné stíny), jehož natáčení začne na jaře tohoto roku, by měla proběhnout někdy v polovině roku 2012.

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Johnny Depp, Jackie Earle Haley, Eva Green, Tim Burton

Filmy:
Temné stíny, Temné stíny

Kategorie:
Celebrity, Filmy,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, Johnny Depp natáčení, Dark Shadows seriál, Dark Shadows series, Dark Shadows film, Dark Shadows natáčení, Dark Shadows Johnny Depp, Dark Shadows Eva Green, Eva Green film, Eva Green foto, Eva Green photo, Eva Green role, Eva Green hraní, Eva Green horor, gotický horor, Eva Green natáčení, Eva Green upírka, Johnny Depp foto, Johnny Depp photo, Johnny Depp horor, Johnny Depp upír, Johnny Depp vampire, Bella Heathcote
TOPlist