Eva Decastelo to přehnala s dekoltem: Už jí zase málem vypadly prsa!

26.03.2013

Moderátorka nám opět názorně předvedla, co dělat, když vám padají šaty a hrozí neštěstí! Eva Decastelo (34), která moderovala v Jaroměři charitativní večer "pro dobrou věc",  měla totiž hodně upnutý model, ale bohužel (k naší smůle!) v pravý čas šaty přidržela, a tak se žádnej škandál nekonal!

eva
Eva si přidržuje šaty, Martin má radost ...
Foto: David Novotný

Eva Decastelo (34) si do Jaroměře přivezla tři kufry plné šatů od návrháře Petra Filandra a během večera jich stihla vystřídat sedm! A když se takhle často převlékáte - jako slavný Amoletkin z Neználka - tak se prostě občas stane, že nějaký ten model úplně nesedí ...

eva
Eva se sklání, Martin se stále směje ...
Foto: David Novotný

Vnadné Evě-převlékačce asistoval při moderování Muž roku 2009 Martin Zach (27), který se nemohl neusmát (vlastně se lochčil pod vousy!), když se v zákulisí jeho půvabná kolegyně snažila napasovat svá ňadra do úzkých šatů! Ale nakonec se zadařilo a nebyla vidět ani bradavka!

eva
Eva už dostala šaty pod kontrolu ...
Foto: David Novotný

Výtěžek z večera ve výši 75 208 Kč obdržel nejen sám Muž roku Martin Zach, ale také Základní škola speciální v Jaroměři a Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují. No, a nám z toho zbyl jen ten pohled na dekolt Evy Decastelo. Ale aspoň to máme zadarmo!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Martin Zach, Eva Aichmajerová Decastelo

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, herečky, České celebrity, moderátorky, Eva Aichmajerová, Eva Aichmajerová foto, české moderátorky, české herečky, Eva Aichmajerová fotky, Eva Aichmajerová-Decastelo, Eva Aichmajerová-Decastelo fotky, Eva Aichmajerová-Decastelo sexy, Eva Aichmajerová dekolt, Eva Decastelo moderování, Eva Aichmajerová poprsí, Eva Decastelo prsa, Eva Decastelo Večer pro dobrou věc
TOPlist