Eva Čížkovská a René Slováčková: Black and white!

22.10.2010

Na první pohled je vidět, že herečky Eva Čížkovská a René Slováčková rozhodně nejsou sestry! Krásné herečky svou přítomností ozvláštnily filmpárty k filmu RED!


Eva je černá, René bílá! Nepleťte si to!
Foto: jbj-film

Na středeční RED filmparty v pražském Buddha-baru se objevily i dvě herečky, jejíž jména denně neplní stránky novin. Eva Čížkovská a René Slováčková spolu tvořily zajímavý pár plný kontrastu, který by mohl být označen jako dvojka black and white!

Čtěte více: Mike Tyson na RED filmpárty? Kdepak – byl to Zdeněk Srstka!

Větší pozornost pochopitelně poutala Eva Čížkovská, jež je nejvíce známá rolí vypočítavé milenky ve filmu Discopříběh 2. Zahrála si také v seriálu „Ordinace v růžové zahradě“, kde ztvárnila pornoherečku Sisi. V obou případech byl jejím partnerem Ladislav Potměšil. Paní Eva byla hodně opálená a vypadala jakoby se právě vrátila z Karibiku!


Eva Čížkovská je stále krasavice!
Foto: jbj-film

René Slováčková je nejen herečka, ale především dabérka, tudíž její tvář není příliš známá. Eva Čížkovská (45) se zanedlouho objeví také ve filmu Bastardi, který má premiéru příští týden. A divíte se, že paní Eva hraje pořád role vnadných žen? Vždyť je ve svém věku stále kus ženské!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Eva Čížkovská, René Slováčková, Zdeněk Srstka, Mike Tyson

Filmy:
Discopříběh 2, Bastardi, Red

Interpreti:
Buddha Bar

Kategorie:
Celebrity, Filmy, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, české herečky, herci, youtube video, youtube com, filmpárty, film RED, RED filmpárty, Palace Cinemas, RED trailer, red video, Eva Čížkovská foto, Eva Čížkovská photo, Eva Čížkovská sexy, Eva Čížkovská black, René Slováčková foto, René Slováčková photo, René Slováčková sexy, René Slováčková white, dabérky, české dabérky, black and white
TOPlist