Enrique Iglesias musí na plastiku s rukou! Chytat dron se mu tedy nevyplatilo!

03.06.2015

Incident, kdy zpěvák Enrique Iglesias (40) chytil na pódiu dron rukou, se opravdu nevyplatil. Zranění není právě lehké a Enrique musí jít s rukou na plastiku!

Enrique Iglesias

Bezpilotní systémy alias drony jsou dnes dostupné stále většímu počtu lidí. Objednat si ho může kdokoliv a i jejich cena klesla. Enrique se nepěkně zranil, když na letící dron sáhl rukou. Dron mu ruku potrhal a Enrique pokračoval dál, i když krvácel. Incident se odehrál v Tijuaně, mexickým lékařům ale Enrique nedůvěřoval, a tak hned po skončení koncertu odletěl do Los Angeles.

Zde se měl podrobit operaci, při níž mu lékaři měli zrekonstruovat vazy, šlachy a nervy v ruce. Podle vyjádření zpěváka na Instagramu operace trvala poněkud déle, než se očekávalo, neboť Enrique utrpěl také frakturu. Jeho turné však bude pokračovat nerušeně dále.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Enrique Iglesias

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
koncerty, americké celebrity, američtí zpěváci, Enrique Iglesias foto, Enrique Iglesias video, Enrique Iglesias online, Enrique Iglesias fotografie, Enrique Iglesias dron, Enrique Iglesias youtube, Enrique Iglesias videa, Enrique Iglesias dron video, Enrique Iglesias zranění, Enrique Iglesias zpěv, Enrique Iglesias koncert, Enrique Iglesias koncert video, Enrique Iglesias Tijuana, Enrique Iglesias show, videa koncerty
TOPlist