Elton John je rozezlen: Madonna dostala Zlatý glóbus neprávem!

18.01.2012

Elton John (64) žárlí na úspěch své americké kolegyně, která obdržela filmařskou cenu za nejlepší píseň! Madonna (53) triumfovala při udílení Zlatých glóbů, což britského zpěváka dost naštvalo, neb má za to, že její píseň stojí za houby!

Elton John
Zdroj: Richard Mushet, wikipedia.org

Elton John (64) a Madonna (53) se nechtěně stali během posledního udílení Zlatých glóbů soupeři. Zahraniční novináři akreditovaní v Hollywoodu totiž nominovali v kategorii Nejlepší píseň jak americkou zpěvačku za song Masterpiece z jejího vlastního filmu W.E. a také britského zpěváka za píseň Hello Hello z animované komedie Gnomeo a Julie. A světe div se, vyhrála Madonna, ačkoliv její snímek kritika ztrhala a označila za odporný kýč.

Madonna
Zdroj: wikipedia.org

Popová diva se z ceny velmi radovala a při převzetí britskému kolegovi vzkázala: „Doufám, že teď se mnou pár let zase bude mluvit. Vím, že je ze mě na nervy. Je skvělý a já ho zbožňuju, takže určitě vyhraje jinou cenu. A necítím se špatně!“ Je otázkou, zda to myslela vážně či v lehké ironii ...

Zatímco Elton John dal svou nelibost najevo jen v soukromí, jeho přítel David Furnish dal průchod svým citům veřejně. Na svůj profil na sociální síti Facebook doslova napsal: „Madonna a nejlepší píseň? Jděte do prdele!"

A zároveň prohlásil, že úspěch Madonny ukazuje na skutečnost, že tato ocenění nemají vůbec nic společného s podstatou věci ... Byl to však opravdu jeho názor nebo mluvil Eltonovými ústy?

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
7 antifanoušků
Celebrity:
Madonna, Elton John

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, Madonna fotky, zpěváci, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, britské celebrity, Zlatý Glóbus, zahraniční zpěváci, madonna foto, američtí zpěváci, gayové, britští zpěváci, elton john fotky, Elton John foto, britští gayové, Elton John film, Elton John přání, Madonna film, Madonna Zlatý glóbus
TOPlist