Elton John je ostrej: Madonna vypadá jak pouťová striptérka!

06.08.2012

Britský zpěvák opět nenechal na americké kolegyni ani silikon suchý! Elton John (65) tentokrát prohlásil, že Madonna (54) je na konci své kariéry a že připomíná obyčejnou pouťovou striptérku. No, že to říká zrovna on!

Elton John
Zdroj: wikipedia.org

Elton John (65) a o jedenáct let mladší Madonna (54) se již delší dobu skoro až nenáv ... ehm ... nemají rádi a čas od času si to dají pěkně najevo. Pravdou ovšem je, že více útoků podniká britský zpěvák, zatímco americká diva zůstavá noblesně stranou a rozčileného starce nijak nenapadá ...

Čtěte také

Popový zpěvák v rozhovoru pro australskou televizi řekl: „Proč je takovou noční můrou? Promiňte, ale její kariéra je u konce. Její turné byla katastrofa. Kdyby měla rozum, přestala by tančit, a byla prostě dobrou popovou zpěvačkou, která dělá dobrou popovou muziku, kterou ostatně zvládá skvěle. Ale ne, ona musela jít a ukázat, že vypadá jako pouťová striptérka."

Madonna
Zdroj: wikipedia.org

Jenže Madonna nemá rozum a nechce být právě jen obyčejnou popovou zpěvačkou, ale velkolepou atrakcí pro všechny generace! Možná má Elton John pravdu, že se to k jejímu věku už nehodí, ale možná by si měl z ní vzít příklad a trochu to svoje brnkání na piano oživit! Co kdyby třeba žongloval s míčky nebo se točil na hlavě? Když cirkus, tak pořádnej, ne?!

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
7 antifanoušků
Celebrity:
Madonna, Elton John

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, Madonna fotky, zpěváci, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, britské celebrity, zahraniční zpěváci, madonna foto, američtí zpěváci, gayové, britští zpěváci, elton john fotky, Elton John foto, britští gayové, Madonna film, Elton John urážky, Elton John hádky, Madonna striptérka
TOPlist