Eliška "Ofélie" Bučková se hezky svléká, ale falešně zpívá!

24.03.2012

Česká Miss 2008 zažila svou první divadelní premiéru - zpívala Ofélii v muzikálu Hamlet! Eliška Bučková (22) tak uspěla jen napůl - sice se na premiéře muzikálu svlékla, což potěšilo mužské diváky, ale zároveň nezpívala zrovna čistě, což nepotěšilo diváky s hudebním sluchem!

Eliška Bučková
Zdroj: hamlet-muzikal.cz


Eliška Bučková (22) na čtvrteční premiéře rockového muzikálu Hamlet v Divadle Broadway odhalila své tělo a publiku se ukázala v rouše Evině. Byla to sice jen chvilka, ale i tak mohli diváci zahlédnout věci, kteří předtím nikdy neviděli. Postava Ofélie byla pro modelku její první muzikálovou rolí a my doufáme, že nikoli poslední!
Čtěte také

Kráska se přiznala, že byla ze svlékání hodně nervózní, a proto si dala na kuráž dva panáky slivovice. Ale pozor - opilá nebyla, chraň pánbu! Hamleta hrál její životní partner Václav Noid Bárta (31), což ji alespon částečně uklidňovalo. Eliška totiž bez svého Vašíka neudělá ani krok!Petr Janda (69), lídr kapely Olympic, který jinak celé představení chválil, ovšem zároveň přiznal, že Eliščin zpěv jeho uším úplně nelahodil, čímž chtěl říct, že zpívala poněkud falešně. Běžný divák si toho ale prý vůbec nevšimne.

No, nebudme zastírat, že Eliška Bučková není úplně excelentní zpěvačka a že měla v muzikálu Hamlet menší tlačenku ze strany svého přítele. Ale uvidíme - třeba to jednoho dne dotáhne až na Českého slavíka!

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Eliška Bučková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české zpěvačky, české krásky, Eliška Bučková fotky, Eliška Bučková foto, Eliška Bučková sexy, Eliška Bučková muzikál, Eliška Bučková zpěv, Eliška Bučková Hamlet, Eliška Bučková muzikál Hamlet, Eliška Bučková falešný zpěv, Eliška Bučková svlékání, Eliška Bučková tlačenka, Eliška Bučková polonahá, Eliška Bučková Ofélie
TOPlist