Eliška Bučková si oddechla: Rodiče nezbili jejího přítele!

18.05.2011

Václav Noid Bárta (30) byl vzat na milost a podmínečně přijat do rodiny známé modelky! Věřící rodina České Miss 2008 totiž dlouho odmítala, aby jejich dcera Eliška Bučková (21) chodila s rozvedeným rockerem a vyhlášeným milovníkem starších paniček!


Eliška Bučková a Václav Bárta se mocinky moc milují!
Foto: ShowBiz.cz

Eliška Bučková (21) je konečně šťastná - její rodina z moravské Strážnice pochopila, že její vyvolený milenec, zpěvák Václav Noid Bárta (30), je sice tetovaný a měl za ženu Lucii Bílou, ale jinak je to v zásadě hodný kluk.

Rodiče Bučkovi měli k Noidovi výhrady, ale nelze se jim divit. Pro zbožné katolíky je přece jenom trochu "unapetitlich", že tak mladý muž je už jednou rozvedený a že byl dokonce podezříván z toho, že si kupoval drogy od dealera.

Čtěte také


Václav Bárta rodiče své milé okouzlil nikoli svým zjevem nebo historkami z natáčení filmu Kajínek, ale svou bezprostředností a milou povahou. A navíc mu pomohlo, že přijel s Eliškou rodiče obluzovat v domě Velikonoc, takže domácí slivovica, tradiční mrskut a Noidův bujarý hlas vykonaly své! Takového zpěváka a baviče Bučkovci už dlouho hledali!

Zamilovaná dvojka v současnosti bydlí v Eliščině pražském bytě a teď už plánují co budou dělat o prázdninách. Vypadá to na týdenní pobyt ve Strážnici ...

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Eliška Bučková

Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, zpěváci, Missky, české Missky, čeští zpěváci, hudebníci, čeští hudebníci, Eliška Bučková foto, Václav Noid Bárta, hudební divadlo karlín, Eliška Bučková photo, Eliška Bučková milenec, Eliška Bučková přítel, Eliška Bučková kamarád, Eliška Bučková noid, Eliška Bučková večírek, Eliška Bučková sex, Václav Noid Bárta foto, Václav Noid Bárta photo, Václav Noid Bárta milenka, Václav Noid Bárta sex, věřící rodina, odpor rodiny
TOPlist