Eliška Bučková si nechá předělat úsměv!

28.08.2014

Chudák Eliška Bučková (25)! Musí prý k zubaři, kde jí budou provádět rozsáhlý zákrok. Výsledkem však prý bude o mnoho zářivější chrup hodný hollywoodských hvězd. Také si ale nemyslíte, že by to naše nejhubenější Miss potřebovala?

Eliška Bučková
Zdroj: Facebook

Také jste si nevšimli, že by měla Eliška Bučková nějak křivé zuby, trpěla předkusem, či měla třeba místo zubu zlověstnou díru? My také ne a vidíte, přes to prý chudinka Eliška potřebuje zákroky zubního chirurga v hodnotě několika set tisíc korun! S tím vším se Eliška svěřila při natáčení pro Blesk.

Pochopitelně nezapomněla zmínit kliniku, kde jí budou podobné zákroky provádět. A pochopitelně, že se jedná o kliniku pěkně mastnou a pochopitelně o Eliščina klienta, kterého musí pořádně propagovat. A jsme zvědaví, zda Eliška tuto propagaci dovede až do krajnosti a skutečně zubaře do své ústní dutiny pustí! 

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Eliška Bučková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, celebrity foto, české Missky, česká miss 2008, Eliška Bučková miss, Eliška Bučková plastika, Eliška Bučková zuby, Eliška Bučková zubař, Bučková fotky, Eliška Bučková úsměv, Eliška Bučková Facebook, bývalé české missky
TOPlist