Eliška Bučková havarovala na dálnici! Nebyla to její vina!

19.10.2012

Kráska cestou na módní přehlídku "přehlédla" auto za sebou! Eliška Bučková (23), která jela ve voze s hercem Miroslavem Šimůnkem, vyvázla sice bez zranění, ale prý utrpěla šok!

Eliška Bučková
Zdroj: ESThÉ DENT

Eliška Bučková (23) tvrdí, že na dálnici byla dlouhá kolona, takže tím pádem musela čekat, což se odrazilo na její pozornosti. No, a dáma v autě za ní ještě ke všemu telefonovala, takže si asi nevšimla, že naše kráska brzdí a napálila do přímo do jejího auta!

Modelka z toho byla úplně vyklepaná, ale nejvíc ji asi štvalo, že jí dotyčná osoba zničila její měsíc staré vozidlo. A tak zatímco Eliška seděla v autě jako hromádka neštěstí, její spolucestující Miroslav Šimůnek (34) se rozhodl, že se ukáže jako pravý muž - dal výstražný trojúhelník, auto odstavil na stranu a šel to s paní vyřídit!

Čtěte také

Modelka měla ale veliké štěstí, protože jak se ukázalo, tak její příbližovadlo nakonec utrpělo jen pár škrábanců, zatímco auto "škoditelky" dostalo plný zásah do předku! Eliščin zadek tedy zůstal zaplaťpánbu nepoškozen a misska stihla i tu prokletou módní přehlídku, i když teda měla namále, protože ji pronásledovala policie s tím, že ujela od nehody!

Ale všechno se v dobré obrátilo, policisté pochopili, že tahle krasavice by nikdy nikomu neublížila a propustili ji! Tak teď už jen zbývá, aby jí odpustil její přítel Noid, že jela ve voze s někým jiným, než s ním!

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Eliška Bučková

Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, Missky, české Missky, Eliška Bučková fotky, Eliška Bučková foto, Eliška Bučková sexy, nehody celebrit, Eliška Bučková bouračka, Eliška Bučková nehoda, Eliška Bučková autonehoda, Eliška Bučková dálnice, Eliška Bučková nezodpovědnost, Eliška Bučková smolařka, Eliška Bučková útěk od nehody
TOPlist