Eliška Bučková a Václav popřeli rozchod a jedou dál!

24.05.2012

Modelka a zpěvák, kteří se měli před časem rozejít, tokají zase jako dva tetřívci! Eliška Bučková (22) a Václav Noid Bárta (31) tak svým chováním zcela popírají nedávné informace o jejich rozchodu!

buckova
Eliška a Václav nemají mezi sebou žádné tajnosti!
Foto: Reserved

Eliška Bučková (22) a Václav Bárta (31) se měli údajně rozejít počátkem května po dlouhodobé partnerské krizi. Jenže za pár dnů bylo vše jinak a oba milenci rozchod i krizi svorně popřeli a všechny zaručené informace označili za nepodložené klepy.

Čtěte také

Zpívající modelka a nemodelující zpěvák nyní chtějí vyvrátit všechny fámy o jejich rozchodu a pochyby o jejich vztahu, a tak častěji chodí do společnosti, kde se buď drží za ruce či kolem pasu anebo společně pějí zamilované duety!

barta
Eliška a Václav si vyznávají lásku i veřejně!
Foto: Reserved

Eliška Bučková a Václav Noid Bárta se nedávno objevili na otevírací párty (neboli chcete-li opening párty) nové prodejny značky Reserved na Václavském náměstí a hned přesvědčili i ty největší škarohlídy a nepřející osoby, že jejich láska trvá dál. Vážně! Tolik vášnivých hubánků za tak krátkou dobu jsme ještě neviděli!

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Eliška Bučková, Václav Bárta

Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, zpěváci, Missky, české Missky, čeští zpěváci, Eliška Bučková fotky, hudebníci, čeští hudebníci, Eliška Bučková foto, rozchod celebrit, Václav Noid Bárta, Václav Noid Bárta fotky, Václav Noid Bárta rozchod, Eliška Bučková milenec, Eliška Bučková přítel, Eliška Bučková kamarád, Eliška Bučková noid, Václav Noid Bárta foto, Václav Noid Bárta milenka, Eliška Bučková konec vztahu, Eliška Bučková rozchod
TOPlist