Eliška Bučková a Václav Bárta v krojích: Dali se na pivní folklór!

18.04.2012

Oblíbený bulvární páreček odhalil svou vidláckou duši a kvůli propagaci pivního festivalu se navlékl do krojů! Nutno ale uznat, že Eliška Bučková (22) a Václav Bárta (31) vypadali v krojích opravdu malebně - z fleku by si mohli zahrát v pohádce o chudé děvečce a zamilovaném chasníkovi!

noid
Eliška a Václav nám připíjejí na zdravíčko! Prozit!
Foto: Český pivní festival Praha

Eliška Bučková (22) u příležitosti představení Českého pivního festivalu promluvila o svém vztahu ke zlatavému moku a my jsme překvapivě zjistili, že Česká Miss 2008 je typická pivařka (ač tak nevypadá!), kterou vždy potěší, když se na módních přehlídkách chválí nejen krása českých žen, ale také chuť českého pifečka!

A pokud jede Eliška do Strážnice a babička upeče kachnu, tak si prý nedovede přestavit, že by ji zapila něčím jiným než pivem. Navíc modelka nedávno absolvovala pivní lázeň, díky čemuž má teď celé tělo krásně hedvábné ... A určitě voní po chmelu!

noid
Eliška a Václav mají pěkný podmíráky!
Foto: Český pivní festival Praha

Její přítel, zpěvák Václav Noid Bárta (31) má pivo "alibisticky" rád už jen kvůli vitaminu B, který je dobrý na hlasivky. Navíc rockový koncert a pivo patří neodmyslitelně k sobě (a taky hodně gelu a posilování, nezapomeň, Vašku!).

Hudebník však kromě českých piv nepohrdne ani mexickým pivem. Tzv. zrzavou vodu pije Václav hlavně po českých jídlech a to spíš na chuť. Navíc u piva upřednostňuje kvalitu nad kvantitou. Ach tak - pán je znalec!

noid
Eliška a Václav nám naznačují: To je ale čepice!
Foto: Český pivní festival Praha

Pátý ročník Českého pivního festivalu proběhne na Výstavišti v Praze Holešovicích ve dnech 17. května - 2. června 2012. Návštěvníci se mohou těšit na největší pivní stan v České republice velikosti fotbalového hřiště, který pojme 10 000 milovníků českého piva. A možná tam někde narazíte na chasníka Václava a děvečku Elišku!

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Eliška Bučková, Václav Bárta

Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, zpěváci, Missky, české Missky, čeští zpěváci, hudebníci, čeští hudebníci, Eliška Bučková foto, Václav Noid Bárta, Eliška Bučková milenec, Eliška Bučková přítel, Eliška Bučková noid, Eliška Bučková sex, Václav Noid Bárta foto, Eliška Bučková kroj, Václav Noid Bárta pivní festival, Eliška Bučková pivo, Eliška Bučková pivní festival, Václav Noid Bárta pivo, Václav Noid Bárta kroj, Český pivní festival
TOPlist