Elisabetta Canalis nahoře bez

26.11.2009

Přítelkyně herce George Clooneyho pózuje nahoře bez. Italská moderátorka a modelka Elisabetta Canalis (31) nafotila snímky pro magazín Max.

Elisabeth uvádí v Itálie na hudební stanici MTV pořad Total Request Live, ale pravidelně se věnuje i hraní v televizních seriálech a také modelingu. Sxy snímky už nafotila pro řadu známých pánských magazínů.

Elisabetta se narodila v Sassari na Sardínii. Nedávno se stala přítelkyní amerického herce a idola žen George Clooneyho, který zrovna natáčel v Itálii nový film A Private Gentleman. A podle posledních informací jejich vztah stále trvá. Nový pár byl spatřen i na výletu na motorkách s Cindy Crawford a jejím manželem Rande Gerberem.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Elisabetta Canalis

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, nahé modelky, zahraniční modelky, Nahé celebrity, italské modelky, nahý kalendář, Elisabetta Canalis nahoře bez, Elisabetta Canalis topless, Elisabetta Canalis nahé fotky, Elisabetta Canalis fotky, Elisabetta Canalis nude, Elisabetta Canalis nude pictures, italské celebrity, Elisabetta Canalis sexy photos, Elisabetta Canalis photos, nahé italské modelky
TOPlist