Edward Furlong odmítl léčení a jde na půl roku do vězení!

12.03.2013

Tak nakonec ti prokletí roboti statečného Johna Connora dostali tam, kam chtěli, parchanti! A teď vážně! Americký herec Edward Furlong (35), který opakovaně používal hrubé násilí proti své partnerce a syna ládoval drogami, skončil v base!

Edward Furlong
Zdroj: Profimedia.cz

Edward Furlong (35), kterému za všechny jeho nehezké činy hrozilo půlroční vězení, se mohl vykoupit tím, že by se šel dobrovolně léčit. Jenže herec tuto lákavou nabídku odmítl, do léčebny nešel a místo radši nastoupil do lochu. Prostě chlap, kterej nedělá kompromisy!

Čtěte také

Hvězda filmů Terminátor 2 a Kult hákového kříže, dostal již před časem zákaz přibližovat se k exmanželce Rachel Belle, kterou vcelku pravidelně mlátil. Edward Furlong ale jako správný rebel soudní zákaz nerespektoval a zlost si vybíjel ještě na své přítelkyni.

A tak když mu soud jeho hříchy sečetl, vyšlo to na krásných 180 dní ve vězení. Tak snad v díře během půl roku dostane John Connor rozum! Vždyť kdo jiný může odvrátit vzpouru strojů? :-)

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Edward Furlong

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, Edward Furlong foto, Edward Furlong fotky, Edward Furlong drogy, Edward Furlong Terminátor 2, Edward Furlong exmanželka, Edward Furlong expartnerka, Edward Furlong syn Ethan, Edward Furlong alkohol, Edward Furlong závislosti, Edward Furlong zatčení, Edward Furlong vězení
TOPlist