Dvojnásobná maminka Jessica Alba vypadá v bikinách skvěle

20.07.2016

Americká herečka Jessica Alba (35) se v rámci dovolené potápěla na Havaji. V bikinách jí to neuvěřitelně slušelo, ačkoliv dnes již tolik nehraje, figuru má stále prostě výstavní!

Jessica Alba
Zdroj: Profimedia.cz

Pětatřicetiletá herečka si zaletěla na Havaj spolu s čtyřletým a osmiletým synem a jejich tatínkem, manželem Cashem Warrenem. Dovolenou na jachtě si  užívá jaksepatří  a chodí zásadně jen v titěrných bikinách. Jessica je překrásná žena, které ty nejmenší plavky na světě seknou.

Až dojemně přitom dává najevo, jak stále miluje jen jednoho muže a jiný u ní nemá šanci. A obejít se nemůže ani bez svých dvou roztomilých andílků: „Jsem tak šťastná, že mám svou rodinu!“ svěřila se nedávno Jessica. 

Fandím
15 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jessica Alba

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
americké herečky, paparazzi, celebrity na dovolené, americké celebrity, Jessica Alba sexy foto, Celebrity v bikinách, paparazzi foto, Jessica Alba sexy, americké herečky fotky, celebrity paparazzi fotky, Jessica Alba bikini, Jessica Alba tělo, Jessica Alba sexy fotografie, Jessica Alba děti, Jessica Alba plavky, Jessica Alba novinky, odhalené americké herečky, odhalené americké celebrity, sexy maminy
TOPlist