Dvě nové dvojky! S kterými známými herci randí Katie Holmes a Kate Perry?

12.01.2016

Lidé se scházejí, ale i rozcházejí a vznikají nové páry. Nové partnery předvedly třeba Katie Holmes (37) a zřejmě také Kate Perry (31)!

Katie Holmes
Zdroj: Profimedia

Katie Holmes byla dlouho sama, po Tomovi Cruisovi (53) se značnou dobu neukazovala s nikým novým po boku. Až nyní! Jak to tak vypadá, srdce této ženy, která unikla ze spárů scientologické církve, uchvátil herec Jamie Foxx (48), bývalý nejlepší kámoš jejího bývalého muže Toma Cruise. A je to vážné, už ho prý představila dcerce Suri!

Katy Perry
Zdroj: Profimedia

Na Zlatých Glóbech se prý vyloupla ještě jedna zajímavá dvojka. A tou není nikdo jiný než zpěvačka Kate Perry a „Legolas“ Orlando Bloom (38). Na předávání cen se k sobě náramně měli, neustále se drželi, flirtovali, smáli se… Že by to dali dohromady? Oba jsou právě singl a mají  tomu tu nejlepší příležitost! 

Fandím
30 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jamie Foxx, Katy Perry, Orlando Bloom, Katie Holmes

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
sexy zpěvačky, americké zpěvačky, Sexy herečky, zlaté glóby, Hollywood, Katie Holmes milenec, Katie Holmes bikini, hollywoodske páry, Orlando Bloom ženy, Katie Holmes fotografie, Katie Holmes muž, Katie Holmes nový muž, Katie Holmes Jamie Foxx, Katy Perry muži, Katy Perry milenci, Orlando Bloom novinky, Orlando Bloom flirty, Zlatý glóbus 2016, Jammie Foxx žena, Jammie Foxx milenky, nové páry celebrit
TOPlist