Dva mrtví a padesát sedm hospitalizovaných na festivalu na Floridě. Špatná extáze?

02.06.2016

O víkendu se v Tampě na Floridě konal hudební festival, který měl tragické následky. V nemocnici museli ošetřit 57 lidí, dva mladí účastníci festivalu zemřeli. Zatím všechno nasvědčuje tomu, že se předávkovali drogami.

 

Foto: Facebook / In Memory of Katie Bermudez (2x)

Za vším bude zřejmě působení extáze, nejoblíbenější taneční drogy. Na Floridě totiž právě panují velmi vysoké teploty a extáze sama teplotu těla výrazně zvyšuje. Pokud tanečník zapomene na pití velkého množství tekutin, je na neštěstí zaděláno… A právě to se zřejmě přihodilo jednadvacetileté Katiee a dvaadvacetiletému Alexovi. Ten byl dokonce otcem malého synka.

Ačkoliv matka Katiee tvrdí, že její dcera nikdy drogy nebrala a chce se přičinit, aby byl někdo za její smrt uznán vinným, vše vypadá tak, že zřejmě zemřela na následky dehydratace. V okamžiku přijetí do nemocnice měla totiž velmi vysokou teplotu, stejně jako Alex. 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
hudební akce, drogy, festivaly, hudební festivaly, extáze, drogy na festivalech, letní festival, festival Tampa, festivaly ve Státech, dehydratace, dehydratace extáze, drogy dehydratace, Tampa Florida, open-air, open-air festivaly
TOPlist