Dva Čeští lvi našli svého pána! V baru je zanechal společensky unavený herec

08.03.2016

Jen jeden člověk si odnesl v sobotní večer hned dvě sošky Českého lva. Byl jím Matěj Hádek (33), který spolu s bratrem Kryštofem exceloval ve filmu Kobry a užovky. Ještě ten večer o oba lvy přišel.

Matěj Hádek
Zdroj: Profimedia.cz

Matěj získal lva za výkon v hlavní roli a jeho bratr Kryštof Hádek (33) za výkon v roli  vedlejší. Bohužel, Kryštof si pro cenu nemohl přijít, neboť ležel doma se zlomenou nohou, a tak ji za něj přebral Matěj. Zisk hned dvou lvů ho asi pěkně rozjařil, a tak večer a v noci oslavoval jak šílený, až nevěděl, čí je.

Jistý pražský bar tak na svých stránkách ocitl zajímavý inzerát. Zveřejnil zde fotku dvou lvů a k tomu dovětek, že kdo si je zapomněl, má se o ně hlásit na vrátnici. V baru museli asi velmi  dobře vědět, že tím zapomnětlivým je Matěj Hádek, který se o sošky skutečně přihlásil a snad i tu druhou doručil bezpečně bratrovi. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kryštof Hádek, Matěj Hádek

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
herci, čeští herci, filmové ceny, Český lev, český lev foto, Matěj Hádek role, Český lev 2016, Matěj Hádek Český lev, Matěj Hádek filmy, Matěj Hádek ceny, úspěšní herci, Český lev vítězové, Čeští lvi, Čeští lvi 2016, Kobry a užovky, Kobry a užovky ceny, Kobry a užovky herci, Kobry a užovky role
TOPlist