Dustin Hoffman má smůlu: Seriál "Luck" končí kvůli smrti tří koní!

18.03.2012

Natáčení druhé série seriálu z dostihového prostředí bylo zrušeno poté, když při jedné z nehod zemřel již třetí kůň. Producenti David Milch a Michael Mann se tak po domluvě s televizní stanicí HBO rozhodli ukončit veškeré práce na tomto seriálu.

Dustin Hoffman
Zdroj: youtube.com

"S těžkým srdcem se výkonní producenti David Milch a Michael Mann spolu s HBO rozhodli zastavit veškerou budoucí produkci seriálu Luck"...z tohoto rozhodnutí je určitě mnoho fanoušků seriálu zklamaných, ale důvod je jasný. Zamezit dalším nešťastným událostem spojených s úmrtím koní, a tak se to vyřešilo velmi rázně.

Nick Nolte
Zdroj: youtube.com

Ochránci zvířat ale mohou slavit. Ti samozřejmě kritizovali televizi za nešetrné zacházení se zvířaty, jenže sami asi nevědí, jak ke všemu došlo. Všechny koně byli při natáčení sledováni lidmi z asociace AHA (American Humane Association), kteří potvrdili, že smrt koní nastala v důsledku nešťastných nehod a ne kvůli špatnému zacházení či zanedbané přípravy při natáčení.

V hlavních rolích seriálu jsme mohli vidět takové herecké osobnosti jako jsou Dustin Hoffman (74) nebo Nick Nolte (71). Hoffman si zde zahrál postavu ostrého muže, který se cítí v dostihovém prostředí jako doma. Jeho práce u tohoto seriálu, stejně jako všech ostatních zúčastněných, skončila poněkud předčasně...nedá se nic dělat.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Dustin Hoffman, Nick Nolte

Filmy:
Luck

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, televize, seriály, americké seriály, herci, fanoušci, zahraniční herci, smrt, sázky, HBO, konec natáčení, konec seriálu, smrt koní, ukončení natáčení, seriál Luck, Luck konec natáčení
TOPlist