Domů na Vánoce: Antivánoční severský snímek!

29.11.2010

Norská kinematografie připravila pěkný dárek českým divákům! Film Domů na Vánoce má podtitul "Tak trochu jiný Štědrý večer"!


Foto: cinemart.cz

Snímek norského režiséra Benta Hamera vypráví příběh několika obyvatel ze zasněženého norského městečka, kterým se Štedrý večer tak úplně nevydařil ... Milenka připravuje romantickou atmosféru pro svého ženatého milence, opuštěný manžel se převleče za Santa Clause, aby mohl strávit chvíli se svými dětmi, zatímco jiný muž upřednostní práci před společným večerem se ženou. Chlapec zamilovaný do spolužačky zalže, jen aby s ní mohl být o něco déle, milenci na útěku potřebují pomoc cizího člověka a starý manželský pár přichází o to nejcennější, co v životě měl ...Jde už o šestý celovečerní film norského režiséra, jehož snímek Povídky z kuchyně byl s úspěchem uvedený i v českých kinech. Film měl svou světovou premiéru na MFF Toronto a evropskou premiéru v San Sebastian 2010. Bent Hamer je také tvůrcem filmu O'Horten a především životopisného snímku Faktótum, který natočil v americké koprodukci.

Celebrity:
Bent Hamer

Filmy:
Faktótum, Domů na Vánoce

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity, Filmové novinky, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, Trond Fausa Aurvaag, Joachim Calmeyer, Nina Andresen Borud, Arianit Berisha, Bent Hamer režie, Home for Christmas, Home for Christmas trailer, Home for Christmas video, Home for Christmas ukázka, Hjem til jul foto, Hjem til jul photo, Hjem til jul video, Hjem til jul trailer, Hjem til jul ukázka, Domů na Vánoce video, Domů na Vánoce trailer, Domů na Vánoce ukázka, Domů na Vánoce foto, Domů na Vánoce photo, norský film, norské filmy, norští herci, norské herečky, norské režiséři, norské celebrity, švédský film, německý film, O'Horten, povídky z kuchyně
TOPlist