Dominika Mesarošová stále shání chlapa

28.01.2010

Modelka se z nudy vrhla na thajský box. Dominika Mesarošová (25) se svými silikonovými pětkami vypadá skvěle, a přesto je už skoro rok sama.

Jejím posledním milencem byl italský podnikatel Antonio Tornago. Pak se kolem ní motalo několik mužů, ale žádný nebyl ten pravý.

Čtěte více: Dominika Mesarošová si vybírá ze čtyř nápadníků

Domča proto začala chodit na thajský box, aby tam mohla mlátit muže včetně trenérů. Může si aspoň ulevit od svého trápení a "zanadávat si na ty prokletý chlapy".

Nahá Dominika Mesarošová – videa ke stažení zde

Dominika dost věří na horoskopy, a proto si myslí, že v roce 2012 najde velkou lásku. Je totiž narozena ve znamení Panny a její šťastné číslo je dvanáctka.

Domča potřebuje, aby to byl muž starší než ona a byl hodně bohatý. A nemusí to být cizinec!

Nuže, pánové, kdo má dost odvahy a splňuje Dominičiny podmínky, ať neváhá a zašle svoji nabídku na adresu showbiz.cz@seznam.cz. My už vám rande s Domčou nějak domluvíme!

Pokud chcete vědět, jak Dominika vypadá nahá (abyste nebyli překvapeni), klikněte sem!

Naše rada: Dominiko, neblbni, v roce 2012 bude konec světa! To už bude pozdě na vztah!

Galerie k článku


Fotogalerie - zdroj: bleskove.cz

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
10 antifanoušků
Celebrity:
Dominika Mesarošová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, Dominika Mesárošová foto, Dominika Mesárošová sexy foto, Dominika Mesarošová fotky, milenci, Dominika Mesárošová sexy, Dominika Mesárošová sexy fotky, nápadníci, partneři, výběr, Antonio Tornago, thajský box, box
TOPlist