Dominika Mesarošová polonahá v obchodě

09.01.2010

Silikonová kráska jeden den prodávala v obchodě. V plavkách! Modelka Dominika Mesarošová (25) si zkusila, jaké je to být prodavačkou, která na sobě nemá skoro nic.

Dominiku požádala jedna módní značka, aby při její reklamní akci prodávala jeden den v butiku. Podmínkou ovšem bylo, že bude prodávat v plavkách. Vzhledem k tomu, že Dominika je zvyklá se vystavovat, nebyl to pro ni problém. Vždyť svoji profesionální kariéru modelky zahájila tím, že tančila polohaná u tyče v nočních klubech.

domča

Jediná věc, která jí vadila, byla venkovní teplota minus sedm stupňů. Navíc do obchodu pořád chodili nějací lidé, kteří tím luftováním pouštěli dovnitř studený vzduch, takže Dominiku při každém otevření dveří lehce zamrazilo po těle.

Hlavním účelem akce bylo zvýšit tržbu, což se samozřejmě podařilo, protože do butiku hned začaly proudit davy lidí a všichni byli zvědaví, jestli je ta prsatice ve výloze je skutečně Dominika.

A můžeme vám říct, že to Dominika byla!

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
10 antifanoušků
Celebrity:
Dominika Mesarošová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, velká prsa, Dominika Mesárošová foto, silikonové krásky, silikony, Dominika Mesarošová ve výloze, Dominika Mesarošová polonahá, Dominika Mesarošová v plavkách, výloha, prodej
TOPlist