Dominika Mesarošová možná skončí s modelingem

20.01.2010

Silikonová kráska má zdravotní problémy. Modelka Dominika Mesarošová (24) prý už nemá zapotřebí chodit na každou přehlídku, za kterou ji pořadatelé zaplatí jen pět tisíc korun!

Modelka je podle svých slov poslední dobou často nemocná a už mnohokrát šla na molo s horečkou, což se pak samozřejmě podepsalo na jejím celkovém zdravotním stavu.

KULTURA - OSOBNOSTI

Nahá Dominika Mesarošová - videa ke stažení zde

Dominika je spolumajitelka nové diskotéky v Českých Budějovicích, která se bude v únoru otvírat. A tam prý nyní soustředí svoju energii. Není divu, vždyť do ní vrazila tolik peněz!

Čtěte více: Dominika Mesarošová kupuje diskotéku!

domca

Domča by také ráda vystupovala za trojnásobek své ceny, čili by chtěla za jednu přehlídku i patnáct tisíc korun. Ale kdo jí je dá? Dominika chce omezit i večírky, protože má pocit, že i tyhle akce ji ničí zdraví. A na to přišla až teď?

Moc nevěříme tomu, že by se silikonová prsatice Domča najednou chtěla usadit, omezila pařby a věnovala se podnikání. To by už pak nebyla ona!

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
10 antifanoušků
Celebrity:
Dominika Mesarošová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, modeling, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, Dominika Mesárošová foto, Dominika Mesárošová sexy foto, Dominika Mesarošová fotky, silikonové krásky, silikony, diskotéka, Dominika Mesarošová podnikání, podnikání, party girl, české party girls, koupě diskotéky, konec modelingu
TOPlist