Dominika Mesárošová má nového frajera

25.05.2016

Modelka Dominika Mesárošová (30), kterou už na molu příliš neuvidíme, se na Instagramu pochlubila zamilovanou fotkou. Kdopak je ten nový šťastný?

Dominika Mesarošová
Zdroj: Instagram

Dominika, která sama tvrdí, že s chudákem nikdy nebude, nechce identitu svého nového přítele prozradit. Jisté je, že student, nebo učitel na základní škole to rozhodně nebude. Jisté je pouze to, že chlapec jezdí skutrem po Vltavě, což Dominika fotkou práskla. A tato zábava rozhodně pro nemajetné není.

V současné době se Dominika zaměřuje na to, aby nalákala co nejvíce nezkušených dívek, které s ní poletí k moři. Prý je zde bude učit základům modelingu, těžko říci, co si pod tím představit a zda i letos naláká dostatek dívek, které by se tak rády staly modelkami… Zaplatit si zájezd s Dominikou k tomu ovšem rozhodně nestačí. 

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
10 antifanoušků
Celebrity:
Dominika Mesarošová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, české dívky, Sexy modelky, Dominika Mesárošová sexy foto, Dominika Mesárošová sexy, Dominika Mesarošová přítel, Dominika Mesárošová plavky, Dominika Mesárošová partner, Dominika Mesárošová vztah, odhalené české modelky, modelky bikini, Dominika Mesárošová frajer, Dominika Mesárošová instagram, Dominika Mesárošová modeling, Dominika Mesárošová zájezd, Dominika Mesárošová modelka
TOPlist