Dominika Mesárošová má nového chlapa. Je bohatý?

09.09.2016

Kolik mužů už vystřídala Dominika Mesárošová (30)? Právě nyní se po jejím boku objevil nový přítel. Je zřejmě mladší než Dominika a úplně chudý asi také nebude!

Dominika Mesarošová
Zdroj: Profimedia.cz

Dominika Mesárošová se nikdy netajila tím,že láska je pro ni až druhořadá a že důležité jsou hlavně výhody, které jí ze vztahu s mužem plynou. A to hlavně výhody finančního rázu.

Z nařčení, že je zlatokopka si nikdy nic nedělala, naopak se k němu hrdě hlásila, vždyť muži věděli sami, oč se jedná. A tak klidně chodila s o desetiletí starším bohatým podnikatelem a za vztah se rozhodně nijak nestyděla.

Nyní se po jejím boku  ukázala mladý muž, který na první pohled nevypadá na bohatého podnikatele. Úplně chudý ale také zřejmě nebude, měl by pocházet z bohaté rodiny. Nebo že by to byla konečně pravá láska? 

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
10 antifanoušků
Celebrity:
Dominika Mesarošová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, Dominika Mesarošová přítel, Dominika Mesarošová nový přítel, české páry, Dominika Mesárošová vztah, prsaté modelky, české celebrity páry, prsaté české modelky, Dominika Mesárošová modelka, Dominika Mesárošová muži, Dominika Mesárošová láska, známé české modelky
TOPlist