Domenico Martucci tvrdí: Josef Rychtář je odsouzen k práci na našich památkách!

30.09.2014

Je to už více než rok, co jsme byli svědky podivné italské anabáze Ivety Bartošové (†48), Zdeňka Macury (40), Josefa Rychtáře (56) a Domenica Martucciho (38). Josef Rychtář se proslavil tím, že vnikl násilím do Domenicova paláce, odkud „osvobodil“ Ivetu Bartošovou. A podle Domenica by měl za toto násilné vniknutí pikat!

Domenico Martucci
Zdroj: Reprofoto Prima Family

„Právě jsem se dozvěděl rozsudek soudu... Italské ministerstvo památek proti Josefu Rychtáři kvůli zničení národní památky ( můj hrad ) Dotyčný dostal pokutu 3000 euro a 30 hodin veřejněprospěšných práci v národních památkách kraje Peschici nebo Vieste. 90% památek v těchto krajích patří mojí rodině, takže bude asi veselo...“ uvedl Domenico.

Josef Rychtář se snaží vysvobodit Ivetu z Martucciho sídla / červenec 2013

A co na to Josef Rychtář? Ten se tváří, že prý žádný takový rozsudek nenastal a že jde pouze o Domenicův výmysl, neboť on sám nic úředního neobdržel… Tak uvidíme, kdo se bude smát naposledy!

Fandím
64 fanoušků
Nesnáším
42 antifanoušků
Celebrity:
Iveta Bartošová, Josef Rychtář, Domenico Martucci, Zdeněk Macura

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
celebrity foto, české celebrity foto, Iveta Bartošová foto, Iveta Bartošová Itálie, Domenico Martucci foto, Iveta Bartošová policie, Josef Rychtář foto, Domenico Martucci Itálie, Josef Rychtář fotky, Iveta Bartošová únos, Zdeněk Macura Itálie, Josef Rychtář Itálie, Zdeněk Macura pátrání, Iveta Bartošová exmilenec, české zpěvačky foto, Iveta Bartošová bývalý přítel, Iveta Bartošová útěk Itálie, Josef Rychtář video, Josef Rychtář video Itálie, Iveta Bartošová Itálie únos, Iveta Bartošová bývalí milenci, Domenico Martucci online, Domenico Martucci statky, Domenico Martucci sídlo, Domenico Martucci pozemky, Domenico Martucci majetek
TOPlist