Domanská, Kolářová a Košťanová způsobily rozruch na doktorském večírku!

09.01.2013

Tři krásné, leč rozpustilé finalistky České Miss narušily sraz lékařů na Žilní klinice! Přátelé a pacienti primáře MUDr. Oty Schütze musely bezděčně přihlížet, jak Denisa Domanská, Barbora Kolářová a Miroslava Košťanová mezi sebou dovádějí, omakávají přístroje a jak žertují i se samotným primářem!

bara
Foto: Žilní klinika

V loňském roce navštívila kliniku Česká miss Word 2011 Denisa Domanská (20) a nechala si odstranit drobné mateřské znaménko. Její kamarádky Barbora Kolářová (28) a Miroslava Košťanová (28) jí asi moc záviděly, a tak hned projevily zájem okouknout nejen pana doktora a kliniku, ale hlavně tu mašinu, která znaménka odstraňuje opravdu téměř bezbolestně.

ba
Foto: Žilní klinika

Nejprve přišla na řadu Mirka. Pan doktor si chtěl znaménko pozorně prohlédnout, ale Denisa, která už je v ordinaci trochu jako doma, si s panem primářem vyměnila roli a začala sama kamarádku vyšetřovat. Na samotné odstranění znaménka na tomto večírku samozřejmě nedošlo, ale termín je už prý domluvený. Jen kdyby holky ty přístroje pořád neošahávaly! Pan primář z toho byl už zoufalý!

oto
Foto: Žilní klinika

Ale když na klinice objevily tyto dámy, musel se pan doktor pochlubit i svým nejnovějším přístrojem, který slouží nejen k redukci celulitidy, ale také k zlepšení kvality, pevnosti a pružnosti kůže a částečně i k zeštíhlení. Pan doktor se pokoušel "Adélu", jak přístroj nazývá, zapojit a ukázat, jak se používá. Ale dívenky mu to nedovolily a samy si chtěly vyďobat tuk z těla. Opice jedny!

oto
Foto: Žilní klinika

No, naštěstí to dobře dopadlo, pan primář návštěvu tří krásek přežil bez úhony (také jeho drahé zdravotnické zařízení zůstalo zachováno!), dívky si při osahávání přístrojů nezranily, takže když příště přijdou a budou se chovat způsobně, mohou si nechat odstranit úplně cokoliv!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Denisa Domanská, Barbora Kolářová, Miroslava Košťanová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, Missky, české Missky, Miroslava Košťanová fotky, Denisa Domanská foto, Denisa Domanská sexy, Denisa Domanská fotky, Barbora Kolářová sexy, Barbora Kolářová fotky, Barbora Kolářová foto, Denisa Domanská mateřská znaménka, Denisa Domanská žilní klinika, Denisa Domanská večírek, Miroslava Košťanová foto, Miroslava Košťanová sexy, Barbora Kolářová večírek, Miroslava Košťanová večírek, Barbora Kolářová žilní klinika, Miroslava Košťanová žilní klinika
TOPlist