Dokonalé! Milenecký pár praktikuje orální sex v metru!

25.04.2013

Video z Taiwanu nám názorně ukazuje, jak si zpříjemnit cestování městskou hromadnou dopravou! Máte dvě možnosti - buď si můžete během jízdy číst, anebo požádáte svou milou, aby vám udělala blaho! Anebo obojí!


Taiwanský mladík to dobře zakamufloval - přes svou dívku (teda doufejme, že to je dívka!) přehodil bundu, aby to vypadalo, že mu spí v rozkroku a sám předstírá četbu nějakou knihy, takže si ani nevšimne, že ho někdo natáčí!

Ale jak vidno, náš hrdina má vše pod kontrolou a jen občas se trochu zavrtí na sedadle, což je asi způsobeno tím, jak souprava metra zrovna vjíždí do zatáčky. Jen by nás zajímalo, jestli čte nějaké lechtivé manga nebo přímo hentai.

Video se dostalo i do hlavních zpráv taiwanské televize a bylo hojně probíráno v mnoha světových médiích. Obyvatelé Taiwanu mají jistě radost, že se o nich nemluví jenom v souvislosti s jejich spory s pevninskou Čínou, ale že nám konečně mohli dokázat, jak se umí skvěle bavit!

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, youtube, youtube video, orální sex, taiwanské celebrity, kuriozity, Taiwan video, sex v metru, orální sex v metru, blowjob v metru, blowjob, youtube.com orální sex Taiwan
TOPlist