Dobromila Rettigová? Sandterová? Kdepak, nejvíce kuchařek prodává šílený Láďa Hruška!

11.12.2014

Novácký reportér Láďa Hruška se před časem vrhnul na vaření před televizní obrazovkou a evidentně dobře udělal. Jeho kuchařky se totiž prodalo více jak 300 000 kusů, což z ní činí letošní jedničku na knihkupeckém trhu!

Ladislav Hruška
Zdroj: Profimedia.cz

Láďa, který bojuje s řečovou vadou a nevypadá rozhodně jako playboy, takže je dost zvláštní, co vlastně na obrazovce dělá, nové recepty nevymýšlí. Pouze předvádí ty, které mu diváci pošlou.

Pokrmy jsou to dost děsivé, nad kterými kroutí hlavou jak skuteční kuchaři, tak odborníci na výživu. Národu to ale rozhodně nevadí a kuchařku, ve které je soupis receptů, které vařil před kamerou, kupují po tuctech.

Takže je otázkou, zda pogratulovat Nově a Láďovi Hruškovi za velmi chytrý obchodní tah, anebo zda se spíše hrozit nad vkusem české většinové společnosti…

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Ladislav Hruška

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
vaření, čeští moderátoři, TV Nova, kuchaři, čeští kuchaři, moderátoři TV Nova, kuchařky, recepty, Ladislav Hruška kuchařka, Ladislav Hruška vaření, Ladislav Hruška kniha, Ladislav Hruška knihkupectví, Ladislav Hruška fotografie, Ladislav Hruška recepty, Nova recepty, TV Nova Ladislav Hruška, kniha o vaření, Ladislav Hruška kniha o vaření, kuchařské recepty, kuchaři Česko, knihy receptů
TOPlist