Do Prahy přijede kytarista Amy Winehouse! Vystoupí se zpěvačkou Patricií!

04.07.2014

Britská zpěvačka Amy Winehouse (†30) zemřela již před třemi lety, takže její krásný hlas již naživo ocenit nemůžeme. Připomenout si její tříleté výročí úmrtí můžeme nyní na koncertu Proms, na kterém vystoupí také bývalý kytarista Amy Winehouse Robin Banerjee.

Foto: Patricie (3x)

Koncert se uskuteční příští pátek v foyeur divadla Hybernia a vstup se na něj neplatí! Projekt Promps vznikl ve spolupráci Robina a české zpěvačky Patricie (22), která vystupovala také na turné Lucie Bílé (48). Mladá písničkářka vydala již dvě pop folkové desky, spolupracovala třeba s Xindlem X (34), nebo Václavem Neckářem (70).

Singl 1929 se nese na vlnách electro swingu a je o atmosféře newyorského nočního života 20tých let

Patricie se s Robinem seznámila na jaře při jeho turné po České republice, kde Patricie dělala vokály. „Celý projekt Moods je jedna obrovská náhoda,“ říká zpěvačka.

„Robinovi během turné vybouchlo bydlení a ocitnul se bez ubytování. Jelikož byly asi tři ráno, nabídla jsem mu, aby přespal u mě. Další dny jsme vždycky jen tak pro radost hráli a nahrávky jsme natáčeli na telefon. Po pár dnech nám došlo, že nás spolupráce baví a řekli jsme si, že stojí za to v ní pokračovat,“ přiznává tato mladá talentovaná interpretka. Putovala pak za ním do Londýna, kde pokračovali v práci na dalších písních, nafotili sérii fotek a pustili se do natáčení singlu 1929.

Pokud tedy chcete zažít prima český pop tak trochu jinak, vypravte se příští pátek 11. července do divadla Hybernie!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Patricie

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
koncerty, mladé zpěvačky, Patricie video, Patricie foto, kytarista, swing, české zpěvačky foto, Projekt Moods, Patricie projekt Moods, slavný kytarista, Amy Winehouse kytarista, palác Hybernia, koncerty Praha, electro swing, Moods 1929, zpěvačka Patricie videa, zpěvačka Patricie videoklipy, Patricie youtube, zpěvačka Patricie youtube, mladé české hvězdy, mladé české zpěvačky
TOPlist