Do Česka se vrací legendární skupina Alphaville!

15.08.2013

Čtvrtý ročník hudebního a divadelního festivalu Sedmihorské léto tentokrát přináší vystoupení slavné kapely! Po dlouhé době první koncert, který Alphaville odehrají v České republice, se uskuteční ve čtvrtek 15. srpna od 20 hodin v Sedmihorkách u Turnova.

alphaville
Alphaville
Foto: Promo

Čtyřčlenná německá legenda přiveze do srdce Českého ráje své největší hity, mezi něž patří například Forever Young, Sounds Like A Melody, Big In Japan či Dance With Me a mnohé další.

Areál společnosti Kinghouse a motelu Even, kde se po celé léto konají pořady v rámci Sedmihorského léta, tak zažije vůbec poprvé vystoupení legendárních hvězd evropských rozměrů.

Kapela ve složení Marian Gold, Jakob Kiersch, Dave Goodes a Martin Lister odehraje téměř dvouhodinový koncert, který slibuje světelnou i vizuální show a především dokonalý hudební zážitek namíchaný z nesmrtelných, léty prověřených, ale i novějších hitů. 

Fanoušci, pamětníci i nejmladší příznivci kapely si tak rozhodně přijdou na své. Prostory festivalu navíc slibují nadstandartní zážitek díky omezené kapacitě areálu a také jeho neopakovatelné atmosféře.

I takové hvězdy jako jsou Alphaville budou divákům doslova na dosah. Návštěvníci si koncert dokonale užijí, aniž by museli zažívat paniku a chaos megakoncertů. 

Interpreti:
Alphaville

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, německé celebrity, hudebníci, zahraniční hudebníci, zahraniční kapely, německé kapely, němečtí hudebníci, Alphaville foto, Alphaville video, Alphaville hudba, Alphaville klip, Alphaville Česko, Alphaville Sedmihorky, Alphaville koncert, Alphaville návrat, Alphaville comeback
TOPlist