DJ Borgore nažhaví české fanoušky na Rock for People!

29.11.2013

Izraelský producent a dýdžej s lehkostí žongluje mezi hudebními styly a míchá karty elektronickým hudebním puristům! Borgore vystoupí 6. prosince v pražské MeetFactory v rámci pekelné show s názvem Dubstep Lucipher Night, která zároveň bude i warm-up party Rock for People 2014.

dj
Foto: Promo

Borgorův originální styl není svázaný žádnými tradičními schématy. Na dubstepovém základě se objevují metalové i popové prvky.

Muzikálnost a také smysl pro humor a ironii mu dovolují obratně produkovat dráždivý koktejl plný energie, sex-appealu i nadhledu. Jeho remixy a kooperace sahají od M.I.A. přes Britney Spears po Metallicu či Bring Me the Horizon.

Loni se vokálního partu v tracku Decisions i herecké účasti na videu ujala americká herečka a zpěvačka Miley Cyrus. Letos Borgore zabodoval singlem a EP Wild Out s americkým raperem Waka Flocka Flame.

Pořadatelé párty nabízejí speciální Mikulášskou nadílku společně s luxusním designovým 4* smíchovským hotelem Angelo. Noc s Borgorem si nedaleko MeetFactory mohou zájemci ještě protáhnout a třeba svého oblíbence potkat u výtečné snídaně. Kolekce dvou vstupenek a ubytování pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji 4* hotelu se snídaní je k mání za pouhých 2 000 Kč!

dj
Foto: Promo

Borgore, občanským jménem Asaf Borger, se narodil v roce 1987 v Tel Avivu. Začínal jako jazzman a posléze bubeník izraelské death metalové kapely Shabira. Na dubstep se vrhl poté, co slyšel v jednom z hipsterských barů v Tel Avivu několik tracků Screama a Bengyho.

Svůj styl nazývá gorestep, ve skladbě Saturday Night se mu poprvé podařilo namíchat originální směs rytmických vzorců metalu a dubstepu. Po roztržce s bigotnější částí dubstepové scény založil vlastní label a internetovou komunitu Buygore, jeho první dva počiny se sobě vlastní dávkou ironie a humoru pojmenoval Borgore Ruined Dubstep Pt.1 a Pt.2.

Warm Up Party Rock For People 2014 v MeetFactory odstartuje v 21 hodin. Vstupenky si lze zajistit v předprodeji za 500 Kč a na místě za 600 Kč. Další specialitou večera je zahájení předprodeje na letní Rock for People, který se v Hradci Králové uskuteční mezi 3. až 5. červencem 2014.

Slavného hosta v MeetFactory podpoří výtečná sestava DJů z celé Evropy i Česka - Bass Drop DJs: francouzský DJ S-BisH, Ollie Torr a čeští Hlava, Low Tact či Magnet.

Interpreti:
Borgore

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, producenti, hudebníci, izraelské celebrity, zahraniční hudebníci, zahraniční producenti, dýdžejové, izraelští hudebníci, Borgore foto, Borgore video, Borgore fotky, Borgore Rock for People, izraelští dýdžejové, zahraniční dýdžejové, Borgore dýdžej, Borgore Praha, Borgore Česko, Borgore warm-up party, Borgore Meet Factory, izraelští producenti, DJ Borgore, Borgore klip, Borgore videoklip
TOPlist