Disney odhalilo zápletku plánovaného Star Wars filmu Han Solo!

19.01.2018

Studio Disney, které vlastní práva natáčet nové filmy vesmírné ságy Star Wars, odhalilo zápletku vznikajícího filmu o Hanu Solovi. Nejnovější díl bude popisovat příběh o setkání s jeho nenahraditelným parťákem a kopilotem Chewbaccou. Bude se tedy jednat o takzvaný „origin story“, takže se dozvíme, odkud se vlastně Han Solo vzal a jaká je jeho minulost.

Foto: Disney

Přeložili jsme pro vás krátké oficiální shrnutí děje: „Na palubě lodi Millennium Falcon po cestě do předaleké galaxie: Han Solo je zbrusu nové dobrodružství nejmilovanějšího darebáka v galaxii. Skrze řádku odvážných eskapád v hloubi temného a nebezpečného kriminálního podsvětí, se Han Solo setká s jeho budoucím a silným společníkem a kopilotem Chewbaccou a narazí na proslulého gamblera Landa Calrissiana během výpravy, která určí osud jednoho z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars.“

Podobně jako Rogue One má Han Solo možnost zajímavě rozšířit původní trilogii a detailně vykreslit vztah Hana s Chewiem a Landou. Také by měl ukázat svět vesmírné kriminality tak, jak jsme ji ještě neměli možnost ve filmovém světě Star Wars vidět.

Han Solo bude mít mezi uvedením do kin velkou konkurenci. O měsíc dřív vrazí do kin Avengers:Infinity War a X-Men: Noví mutanti a téměř ve stejnou dobu má premiéru Deadpool 2.  Je zajímavé, že přesto studio ještě nevydalo prakticky žádné marketingové materiály. Fanoušci stále netrpělivě čekají na trailer, nebo alespoň oficiální fotografie. Přitom premiéra filmu má být už za čtyři měsíce!

Natáčení navíc provázely problémy v podobě výměny režisérů a rozsáhlých přetáček. Diváci proto zatím vůbec neví, co mají čekat. Co si myslíte vy? Bude Han Solo opravdu zajímavým rozšířením universa Star Wars, nebo se jedná jen o snahu vyždímat co nejvíc z milované ságy?

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Harrison Ford, Mark Hamill

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
Hvězdné války, Han Solo, Disney, Star Wars, Star Wars 8
TOPlist