DiCaprio a Tarantino spolupracují na dalším filmu

16.01.2018

Leonardo DiCaprio (43) už s Quentinem Tarantinem (54) na jednom z jeho slavných filmů spolupracoval. Ve westernu Nespoutaný Django si DiCaprio zahrál hlavního záporáka, otrokáře Calvina Candieho. Nyní to však vypadá, že se charismatický herec objeví i v dalším z filmů režiséra kultovních snímků jako Pulp Fiction nebo Kill Bill.

Quentin Tarantino

DiCaprio je známý pro neuvěřitelnou vášeň pro své role. Například ve výše zmíněném Djangovi si v zápalu hereckého vypětí během jedné scény rozřízl ruku. DiCaprio však z role nevystoupil ani v takové chvíli a krvavou ránu, která mu na ruce vznikla, mistrně zakomponoval do své role. Tarantino byl DiCapriovým výkonem natolik ohromen, že scénu ve filmu nechal.

Role záporáka Candieho přinesla DiCapriovi pouze nominaci na Oscara, ale své první zlaté sošky se dočkal zanedlouho po tom. V roce 2016 získal ocenění za hlavní roli ve filmu REVENANT Zmrtvýchvstání

Nový film, do kterého se Tarantino chystá DiCapria obsadit, se bude odehrávat na přelomu 60. a 70. let během řádění masového vraha Charlese Mansona. Režisér však tvrdí, že se příběh Mansona týkat nebude, že chce pouze využít toto období pro pozadí příběhu, který se bude v určitém směru podobat Pulp Fiction.

DiCaprio není jediným velkým jménem spojeným s nadcházejícím Tarantinovým snímkem. Režisér údajně jednal i s Margot Robbie (27), Tomem Cruisem (55) a podle magazínu Variety i s Al Pacinem (77).

Film by měl vyjít v srpnu příštího roku a my už se na rozšíření Tarantinovy kultovní filmové sbírky nemůžeme dočkat.

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Leonardo DiCaprio, Quentin Tarantino

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
američtí herci, oscaroví herci, Quentin Tarantino nový film, akční filmy, Hollywood, novinky z hollywoodu, novinky ze světa filmu, Charles Manson, Quentin Tarantino filmy, Leonardo DiCaprio filmy, Tarantinovy filmy, Charles Manson film
TOPlist