Diana Kobzanová tentokrát „jen“ nahoře bez

14.01.2014

Že jste neslyšeli dlouho o Dianě Kobzanové? Tahle dřív poněkud skandální Miss České republiky, která se skutečně proslavila až fotkami v Leu, kde ukázala vše, se prezentuje opět v zajímavých pozicích. Tentokrát „jen“ nahoře bez!

Foto: Facebook, D. Kobzanová (3X)

O modelce a moderátorce jsme v poslední době slyšeli hlavně v souvislosti s tím, že si omotala okolo prstu hokejistu s pohádkovými příjmy Michaela Frolíka. Ačkoliv ten ji zabezpečí jistě více než dobře, občas se rozhodne Diana i pracovat.

Jako třeba právě teď, když nafotila snímky k nové kolekci Gabriely Bendové, sestry dalšího z hokejistů Jaroslava Bednáře. Fotka byla vystavena na facebookovém profilu pořadu Drzá Diana, který jde na stanici Óčko.

Ačkoliv fotka působí cudně a atraktivně a Diana se na ní mazlí se svým psem, k fotografii připsala: „Na fotky pro se ani neptejte, jsou úplně hnusný a sama sobe se na nich vůbec nelíbím!“ Diana, k čemu ta přílišná sebekritika? Podle tvých fanoušků to tam sekne nejen tobě, ale i pejskovi!

Fandím
17 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Diana Kobzanová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
Diana Kobzanová nude, fotky českých modelek, Diana Kobzanová foto, české modelky fotky, Diana Kobzanová topless, Diana Kobzanová nahoře bez, Diana Kobzanová sexy foto, Diana Kobzanová nahé foto, nahoře bez foto, dívky nahoře bez, domácí fotky, nahé domácí fotky, nahé domácí fotky celebrit
TOPlist