Děti Jaruš Hanušové se chtějí soudit s Jaroslavou Obermaierovou

02.03.2016

Herečka Jaroslava Obermaierová (69) vyjádřila to, co si mnozí mysleli, a to sice že Jaruš Hanušová si notně přihýbala z lahve a že nikdy nebyla kdovíjaká herečka. A už je oheň na střeše. Ozvaly se děti Jaroslavy Hanušové, které chtějí  hájit obraz své mámy na veřejnosti.

Jaroslava Obermaierová
Zdroj: Archiv TV Nova

Děti tvrdí pravý opak, že prý Jaroslava Hanušová byla vynikající herečka, která hrála třeba i v proslulém Činoherním klubu a že sice alkoholem nepohrdla, ale alkoholička rozhodně nebyla. A že prý hrát neumí hlavně ten, kdo hraje v dnešních seriálech. Tím naráží právě na Jaroslavu Obermaierovou, která hraje v seriálu Ulice.

Foto: Profimedia.cz

Děti Jaroslavy Hanušovou chtějí prý hájit památku své mámy až u soudu, který si dost dobře nedokážeme představit. Jak by se zde asi tak dokazovalo, že byla Jaroslava Hanušová dobrá herečka? Záběry z pořadu Možná přijde i kouzelník? 

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jaroslava Obermaierová, Jaroslava Hanušová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české herečky, Jaroslava Obermaierová foto, seriálové herečky, Jaroslava Obermaierová Ulice, soudy celebrity, Jaroslava Hanušová smrt, Jaroslava Hanušová úmrtí, Jaroslava Hanušová role, Jaroslava Obermaierová soud, Jaroslava Obermaierová seriály, Jaroslava Obermaierová role, Jaroslava Obermaierová fotografie, Jaroslava Hanušová herečka, Jaroslava Hanušová soud, Jaroslava Hanušová alkohol
TOPlist