Děsivý horor Mama dokazuje, že mateřská láska je věčná!

21.03.2013

Slavný mexický hororový tvůrce Guillermo del Toro uvádí do kin další děsivou lahůdku! Příběh o dvou malých holčičkách ohrožovaných paranormálními jevy se zrodil v krátkém filmu Mama sourozenců Andrése a Barbary Muschiettových, a vyvolal světovou senzaci a posléze celovečerní snímek.

mama
Foto: CinemArt

Pět let Lucas vytrvale hledal malé neteře Lilly a Annabel, které po násilné matčině smrti zmizely i s otcem neznámo kam. Nakonec se ale dočká satisfakce. Obě dívky se najatým pátračům podaří najít v opuštěné chatě stojící uprostřed hlubokých lesů.

Dívky jsou zubožené, sociálně velmi zaostalé, ale naživu, což si nikdo neumí vysvětlit. Protože jejich návrat do civilizace proběhne nečekaně rychle, může Lucas zažádat o jejich svěření do své péče a spolu s přítelkyní Annabel se jim snaží nahradit harmonickou rodinu.

Postupně si ale začínají klást otázku, zda si s dívkami nepřivedli domů i někoho dalšího. Někoho, kdo Lilly a Victorii pomáhal celou tu dobu přežít a teď se jich nechce vzdát.

V roce 2008 stejnojmenný tříminutový snímek Barbary a Andrese Muschietti zaujal slavného režiséra Guillerma del Tora natolik, že se rozhodl financovat jejich celovečerní debut na stejné téma. A po pěti letech nám předkládají tvůrci výsledek.

Snímek Mama je podle prvních reakcí silná atmosférická podívaná a místy i velmi znepokojující duchařská záležitost, která je sice postavena na klasickém příběhu strašidla uvnitř domu, ale na rozdíl od jiných děl naplno využívá filmových postupů typických pro hororový žánr! A toho si diváci i kritici velmi cení!

Španělsko-kanadský mysteriózní thriller Mama má v českých kinech premiéru 21. března 2013.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Daniel Kash, Nikolaj Coster-Waldau, Jessica Chastain, Javier Botet, Andres Muschietti, Megan Charpentier

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, španělské celebrity, zahraniční filmy, zahraniční režiséři, španělské herečky, režiséři, španělští herci, španělské filmy, španělští režiséři, Mama, Mama foto, Mama fotky, Mama video, Mama trailer, Mama horor, Mama premiéra, Mama ukázka, Mama film, Mama thriller, Andres Muschietti Mama, Andres Muschietti horor, Andres Muschietti film, Andres Muschietti režie
TOPlist