Děsivá sebevražda! Vrhnul se mezi lvy, aby ho rozsápali!

23.05.2016

V zoologické zahradě v Santiago de Chille návštěvníci přihlíželi děsivému představení. Dvacetiletý muž se svlékl a vrhl se do výběhu  lvů, aby ho rozsápali. Vše dopadlo ale úplně jinak.

 

Foto: Youtube

Chilský mladík vnikl mezi lvy, kteří si s ním nejprve začali hrát. Jejich hra je však pro člověka smrtelná a bylo jasné, že mladík nemůže dopadnout dobře, i když se po něm lvi rozhodně hladově nevrhli. Proto přispěchali zaměstnanci, kteří dva ze lvů zastřelili.

 

Zdraví návštěvníků je jim prý nadevše, ačkoliv ředitel zahrady vyjádřil svou lítost nad tím, že museli lvi zemřít. Mladík utrpěl nejrůznější zranění, hlavně na hlavě a v pánvi, kromě toho je otřesen a traumatizován. Podle svědků, kterých nebylo málo, prý po celou dobu vykřikoval cosi o Ježíšovi.

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
youtube, sebevraždy, kuriozity, virální videa, šokující videa, Zoo, šokující sebevraždy, kuriózní videa, kuriozity online, Santiago de Chille, Santiago de Chille Zoo, lvi, lvi sebevražda, Chille, Chille zoo sebevražda, Chille zoo lvi, divoké šelmy, lvi zoo, zoo videa, zoo šokující videa, lev trhá člověka, lev vs člověk
TOPlist