Denise Richards se stala potřetí matkou! Ale jen adoptivní!

01.07.2011

Herečka Denise Richards (40) adoptovala novorozenou dívku, které dala jméno po své zesnulé matce! Dcera dostala jméno Elois Joni podle své adoptivní "babičky", jež zemřela před čtyřmi lety na rakovinu.


Denise Richards
Foto: Toglenn, wikipedia.org

Sexbomba Denise Richards (40) má už dvě dcery s bývalým manželem, hercem Charliem Sheenem, s nímž žila v letech 2002 až 2006. Dcery Sam J. (7) a Lola Rose (5) jsou ze své nové sestry prý nadšené a jméno Eloise Joni vybraly právě ony dvě! Co by na to asi říkal jejich tatínek?Denise Richards je známá nejen z mnoha seriálů jako Ženatý se závazky, Merlose Place nebo Beverly Hills 902 10, ale také z filmů Hvězdná pěchota či Nebezpečné hry. Proslavila si i jako tzv. bond girl ve filmu Jeden svět nestačí (1999), kde hrála po boku Pierce Brosnana.

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Denise Richards

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, krásky, Zahraniční celebrity, celebrity foto, americké celebrity, zahraniční herečky, celebrity photo, Denise Richards foto, Charlie Sheen, Denise Richards mother, Denise Richards matka, Denise Richards dcera, dcera Elois Joni, Denise Richards adopce, Denise Richards osvojení, Denise Richards photo, Denise Richards sexy, Denise Richards children, Denise Richards děti, Denise Richards adoption, Hollywood
TOPlist