Demi Moore zuřivě paří na koncertu Snoopa Dogga! - video

01.09.2010

Americká herečka Demi Moore (48) a její partner Ashton Kutcher (32) se rozjeli na koncertě! Zpěvák Snoop Dogg ten den asi hrál dobrý vály!Demi Moore má v sobě i přes svůj věk pořád duši puberťačky, která si ráda zadovádí. Nejenže má mladšího milence, ale dokonce ho s sebou bere na koncerty, kde paří víc než on!

Páreček vyrazil v pátek do Las Vegas na koncert známého Snoopa Dogga (39) a k překvapení všech se Demi přidala k raperovi na pódiu a začala trsat!V tomto krátkém půlminutovém klipu můžete vidět, jak herečka křepčí v krátkých šatičkách na pódiu, zatímco Snoop Dogg hraje svůj hit "Beautiful." Zato Ashton Kutcher se vyloženě styděl a po krátké úvodu a pokusu o pohyby toho radši nechal a z pódia odešel.

Demi, příště by to chtělo striptýz na koncertu!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Demi Moore, Snoop Dogg, Ashton Kutcher

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, youtube, zpěváci, americké celebrity, herci, Demi Moore fotky, youtube video, Snoop Dogg video, američtí herci, youtube com, američtí zpěváci, Demi Moore photos, Demi Moore video, Demi Moore dance, Demi Moore tanec, Demi Moore tancování, Demi Moore dancing, Demi Moore koncert, Demi Moore concert, Demi Moore pařba, Demi Moore partner, Ashton Kutcher video, Ashton Kutcher photos, Ashton Kutcher fotky, Ashton Kutcher tanec, Ashton Kutcher dance
TOPlist