Dědictví 2: Bolek Polívka prý přemluvil Dagmar Havlovou!

29.06.2010

Bývalá první dáma Dagmar Havlová (57) se zřejmě opět objeví jako Vlasta v pokračování dnes již kultovní komedie Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Autor scénáře a možný režisér Bolek Polívka (61) ji prostě chce!Manželka bývalého prezidenta je prý ochotná znovu si zahrát naivní vesničanku a vypočítavou hospodskou Vlastu, která byla sexuálním idolem hlavního hrdiny Bohumila Stejskala v podání Bolka Polívky.

Bohumil Stejskal, advokát Ulrich, Vlasta a Irenka byli čtyři základní pilíře této lidové komedie, která sice při své premiéře nesklidila zrovna ovace kritiky, ale postupem času byla uznána jako pravdivý obraz počátku devadesátých let.


Bude Dagmar takhle dovádět i ve druhém díle?

Havlová i Donutil už prý Bolkovi svou účast na Dědictví 2 přislíbili. Post režisérky se však asi změní, neboť Věra Chytilová by vzhledem ke svému stáří a nemoci náročné natáčení asi nezvládla. První scéna by měla být natočena už letos koncem července při oslavách Bolkových narozenin. Takže to bude zase o tom chlastu!

Čtěte více: Legendární režisérka Věra Chytilová má rakovinu!Dagmar Havlová se v loňském roce vrátila do českého filmu malou rolí ve snímku Normal a nyní ji čeká hlavní úloha ve filmu Odcházení, který bude své vlastní hry režírovat sám Václav Havel.

Bývalá první dáma se však od doby natáčení prvního Dědictví proměnila z rozdováděné komičky v seriózní dámu! Nechá se tedy znovu osahávat Polívkou na řeznickém stole? Jo, máš tady špek! No, dovol ...

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Věra Chytilová, Ivana Chýlková, Bolek Polívka, Miroslav Donutil, Dagmar Havlová

Filmy:
Odcházení

Kategorie:
Filmy, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, herci, čeští herci, bolek polívka video, bolek polívka fotky, bolek polívka photos, václav havel, dědictví, Dagmar Havlová fotky, Dagmar Havlová photos, Dagmar Havlová sexy, vlasta, bohumil stejskal, judr ulrich, dědictví 2, kurvahošigutntag, pokračování komedie
TOPlist