Dcera Vilmy Cibulkové prý tvrdila: Miroslav Etzler mě bil!

05.09.2011

Dívka, která s dcerou Vilmy Cibulkové absolvovala léčení ze závislosti na lécích a omamných látkách, opět promluvila! Mladá Šimona (18), která by ráda z pražské bohnické léčebny odešla, se neprozřetelně svěřila své „spolubydlící“, která vše vyžvanila bulváru.

Vilma Cibulková
Zdroj: FAMU


Bulvár, který je založen na senzacích, občas uloví zpověď osoby, která se znala či mluvila se slavnou osobou, a na základě toho pak vznikne článek, v němž lze skrz tuto osobu napadat i celebritu. To je i případ dcery naší slavné herečky, která v současnosti dlí v léčebně a chce odsud odejít na revers. Čtenář tentokrát získal poznatek, že Miroslav Etzler (46) bije své dítě …

Vilma Cilbulková (48) je ze stavu své dcery velmi nešťastná,  jenže dívka jí nemůže odpustit, že matka ji chce zbavit svéprávnosti a radši by se vrátila ke svému příteli. Šimona se dostala k drogám právě přes přítele, který vařil pervitin. K drogám údajně poprvé přičichla ve čtrnácti, kdy začala kouřit marihuanu – čili tzv. hulit.

Čtěte také


Šimona navíc prý nemá dobré vztahy se svým otčímem a doslova ho nesnáší. Miroslav Etzler ji totiž jednou zmlátil, což mu nemůže odpustit. Spolubydlící se také svěřila, že herec svou manželku prý podvádí … Tak to vypadá, že Šimona Mirka opravdu nemá ráda, když o něm šíří takové klepy!

Senzanční odhalení má však jeden logický háček – proč by otec (i když nevlastní) nemohl občas seřezat své dítě, které bere drogy? Co je na tom šokujícího? Nezaslouží si slečna Šimona za braní drog malý výprask?

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vilma Cibulková, Miroslav Etzler

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, závislost, české herečky, alkohol, herci, čeští herci, miroslav etzler foto, vilma cibulková foto, dcera šimona, drogová závislost, pervitin, dcera v blázinci, dcera v Bohnicích, detox v Bohnicích, Vilma Cibulková dcera, Vilma Cibulková dcera detox, Vilma Cibulková dcera drogy, Vilma Cibulková dcera feťačka, Vilma Cibulková dcera narkomanka, Vilma Cibulková dcera Šimona, Vilma Cibulková dcera v léčebně, Vilma Cibulková léčebna, Vilma Cibulková revers, Miroslav Etzler bití, Miroslav Etzler nevlastní dcera, Šimona pervitin
TOPlist