Dcera Kurta Cobaina zažádala o rozvod

24.03.2016

Necelé dva roky trvalo manželství Frances Bean Cobain (23) a Isaiaha Silva. Dcera slavné rockové hvězdy zažádala po 21 měsících o rozvod.

Frances Bean Cobain
Zdroj: Profimedia.cz

Podobně krátkou dobu vydrželo manželství jejím rodičům, frontmanovi Nirvány Kurtu Cobainovi a  zpěvačky a herečky Courtney Love (51). Jejich manželství ale neukončil rozvod nýbrž sebevražda Kurta Cobaina, která je v poslední době zpochybňována. Courtney je asi ráda, že se její dcera manžela zbavila, neboť se vyjádřila, že doufá, že ji dcera neučiní v blízké době babičkou.

V žádosti o rozvod uvádí Frances jako důvod rozvodu nepřekonatelné rozdíly. Dále si výslovně přeje, aby její manžel neměl sebemenší podíl na jejích penězích. Frances má podíl na dědictví po svém slavném otci, které se odhaduje na 450 milionů dolarů. Až dovrší Frances 40 let, bude moci sama o tomto jmění rozhodovat. 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Courtney Love, Kurt Cobain, Frances Bean Cobain

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké celebrity, rozvody celebrit, Frances Bean Cobain matka, kurt cobain sebevražda, kurt cobain drogy, celebrity rozvody, americké celebrity online, Kurt Cobain dcera, Kurt Cobain rodina, Kurt Cobain žena, Kurt Cobain dítě, Frances Bean Cobain rozvod, Frances Bean Cobain manžel, Frances Bean Cobain muž, Isaiah Silva foto, Isaiah Silva žena, Isaiah Silva fotografie
TOPlist