Dcera Gérarda Depardieu: "Otec tady za pět let nebude"!

16.12.2013

Julie Depardieu vyděsila všechny fanoušky populárního francouzského herce. Nyní by se už spíš mělo uvádět "francouzsko-ruského". Její otec prý doplatí na svůj bohémský styl života. Ale někteří umělci vlastně ani jinak žít neumí...nebo spíše nechtějí.

Gérard Depardieu
Zdroj: Profimedia.cz

Gérard Depardieu (64) je znám svou láskou k alkoholu. Jeho syn Guillaume ho ale velmi brzy dokázal "trumfnout", když se zapletl s drogami. Zřejmě i toto přispělo k jeho předčasnému odchodu. Nyní všechny kolem sebe docela šokovala Gérardova dcera Julie, která budoucnost svého otce nevidí moc růžově.

"Otec nezestárne. Všichni vědí, že pije. Uvidíte, že za pět let už tu nebude. Teď je na řadě on," prohlásila v rozhovoru pro francouzský deník Le Monde. Její vztahy s otcem tak zřejmě budou na bodu mrazu. Nemá zájem o to, aby jí někdo s jejím známým, a podle Julie "nevyzpytatelným" otcem spojoval.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Julie Depardieu, Gérard Depardieu

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
alkohol, herci, zahraniční herci, problémy s alkoholem, vztahy, alkoholik, šok, Gérard Depardieu alkohol, Gérard Depardieu, dcera, otec, rodinné vztahy, pití, špatné zdraví, bohémský styl, francouzský herec, gérard depardieu problémy, gérard depardieu zdraví, julie depardieu, julie depardieu otec, julie depardieu rozhovor
TOPlist