Daylong Vám odpoví na 3 krátké otázky

17.06.2019

Je to již 25 let co nás Daylong chrání proti slunečnímu záření. Víte si vybrat ten správní?

1. Kdy a kde?

-   v době zvýšeného pobytu na slunci (jaro, léto, zima)

-   na procházce, dovolené u vody i na   horách, při práci na zahradě, při sportu

2. Proč?   

-   obsahuje ochranné filtry proti UVA, UVB

-   dává možnost výběru síly ochrany před slunečními paprsky (SPF 15,25, 30,50+)

-   dává možnost výběru podle typu pleti – normální, suchá, citlivá (až se sklonem k alergii), aknózní, mastná

-   dává možnost výběru podle věku (0 – 1, děti, dospělí)

3. Jak?

Jedinečnou a společnou vlastností přípravků Daylong je extrémní odolnost vůči sladké i slané vodě, potu a snadná roztíratelnost a vstřebatelnost, bez konzervačních látek, bez pocitu mastného filmu na kůži.

Jednotlivé barevně rozlišené řady zabezpečují jejich jedinečnost:

-   žlutý Daylong baby SPF 30 (0 – 1 rok) obsahuje fyzikální UV filtry, které se nevstřebávají do pokožky. Sluneční paprsky nepropouštějí, ale odrážejí je jako soustava zrcadélek. Zůstávají na povrchu kůže jako fyzikální bariéra. Daylong kids SPF 30,50 (od 1 roku) – kombinace chemických a fyzikálních filtrů. Chemické filtry jsou sloučeniny, které dokáží energeticky bohaté UV záření přeměnit na energeticky chudší, neškodné.

-   oranžový Daylong – základní představitel společných vlastností, díky Aloe vera a vitaminu E ošetřuje kůži. Možnost výběru faktoru SPF od 15 do 50+ zabezpečuje vysokou ochranu před škodlivými složkami a dávkami slunečního záření. Pomáhá předcházet pigmentovým skvrnám. Daylong Face obsahuje kyselinu hyaluronovou, která pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pleti, hydratuje ji

-   tyrkysový Daylong Sensitive SPF 30, 50+ – neobsahuje žádné tukové složky, které mohou být důvodem vzniku alergie. Daylong Sensitive Face s obsahem komplexu Celligent® pomáhá předcházet pigmentovým skvrnám a stárnutí pleti. Je vhodný i jako podkladová báze pod make-up. K dispozici je také tónovaný Sensitive Face SPF 50+ BB fluid, který je nápomocný při sjednocení pleti. Reguluje tvorbu kožního mazu, čímž pleť zmatňuje.  Řada Sensitive neštípe v očích.

-   modrý – Daylong After sun Repair mléko po opalování – podporuje regeneraci buněk, obsahuje endonukleázu – aktivní enzym na opravu DNA. Hydratuje, díky dexpantenolu, glycerinu a vitaminu E příjemně chladí.

Informujte se o výběru toho správného produktu pro vás i vaše nejmenší přímo v lékárně nebo podrobnější informace najdete také na https://www.galenoderm.com/produkty.html.

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
TOPlist