David Koller zavzpomínal na hudební začátky: Hráli jsme pro 12 lidí

18.04.2012

Známý zpěvák pokřtil album mladých kolegů a u té příležitosti udělil začínajícím hudebníkům několik cenných rad! Pětice mladých muzikantů z Plzně během křtu v pražském klubu Roxy představila písně ze svého debutu Papírové nebe.

david
David Koller připravuje šampaňské ...
Foto: Tereza Jirková

Pro křest debutového alba si kapela L.A. vybrala Davida Kollera, neb je pro ně nejvýraznější osobností české hudební scény a respektují celou jeho tvorbu, která na ně měla od počátků hraní zásadní vliv. Sám zpěvák přistoupil k celé akci profesionálně a zodpovědně, a dal chlapcům nejn několik dobrých rad, ale přinesl i flaštičku k pokřtění desky.

david
David Koller křtí album Papírové nebe ...
Foto: Tereza Jirková

David Koller jako bývalý frontman nejúspnější české skupiny ví moc dobře, že začínající kapely nemají na růžích ustláno. Zpěvák zavzpomínal na to, když první koncert mimo Prahu odehrála kapela Lucie v Plzni, kde měla vystupovat s Jižním pólem. Bohužel tahle skupina to na poslední chvíli odpískala, takže kluci z Lucie seděli v dodávce a přemýšleli nad tím, co budou dělat.

dj
Kapela L.A.
Foto: Tereza Jirková

Kapela se nakonec rozhodla, že aby naplnila hodinu, musí některé písně zahrát dvakrát. A když pak celí pobledlí přišli do kulturáku, vítala je uvaděčka a dobrácky uklidňovala: 'Kluci, nebojte, nebude tak zle, je prodaných dvanáct vstupenek.'

A co z toho plyne? David Koller, který desku pokřtil spolu s jejím producentem Borisem Carloffem, tím chtěl jen říct, že nikdy nebylo tak zle, aby nemohl být hůř!  

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
David Koller

Interpreti:
L.A.

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, kapely, čeští zpěváci, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, David Koller foto, David Koller manželka, David Koller starosti, David Koller potomci, David Koller hudba, David Koller rodina, David Koller fotky, David Koller vzpomínky, David Koller začátky, David Koller Plzeň, L.A., L.A. křest, David Koller křest, Papírové nebe, David Koller podpora kapely
TOPlist