David Koller: Anděl ho přivedl zpět na vrchol!

24.02.2011

Hudebník David Koller (50) se po delší době ukázal ve společnosti a hned si odnesl tři ceny! Známý muzikant ukázal na Andělech 2010 nejen svou nemocnou ženu, ale i bývalé kolegy z kapely Lucie!


Zpěvák roku David Koller zářil štěstím!
Foto: ShowBiz.cz

Zpěvák a bubeník David Koller se po několika letech útlumu opět vrátil na výsluní šoubyznysu. Včera jej Akademie populární hudby v silné konkurenci zvolila Zpěvákem roku, a navíc jeho bývalou kapelu Lucie vyhlásila skupinou dvacetiletí a jejich album Černý kočky, mokrý žáby z roku 1994 albem dvacetiletí!

Lucie, která přestala hrát v roce 2004, se tak po sedmi letech opět zjevila na pódiu a slavila triumf, jaký neměla ani v době, kdy její členové aktivně vystupovali Co si po tolika letech působení v hudebním byznysu více přát?

Čtěte také


David Koller, který do pražské Incheba Areny přišel v doprovodu manželky Sylvy, tak navíc vyvrátil spekulace o manželské krizi, která jejich vztah údajně zachvátila poté, co jeho žena onemocněla psychickou chorobou.


Bývalí členové kapely Lucie po letech!
Foto: ShowBiz.cz

Sylva Kollerová již před pár dny poskytla několik rozhovorů, v nichž se svěřila, že na tom byla tak psychicky špatně, že nedokázala rozeznat, co je reálné, a co ne. A tak zatímco na Slyvu prý mluvil i kartáček na zuby, David Koller se celou dobu skvěle staral o jejich syny.

David Koller je po právu jedním z našich nejlepších hudebníků!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
David Koller

Interpreti:
Lucie, Kollerband

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, anděl, čeští zpěváci, hudebníci, čeští hudebníci, kapela lucie, David Koller foto, David Koller photo, David Koller manželka, David Koller děti, David Koller žena, David Koller milenka, David Koller hudba, David Koller rodina, Sylva Sternová-Kollerová, ceny anděl, Anděl 2010, David Koller Anděl, David Koller ocenění, David Koller cena, David Koller Lucie, David Koller vrchol, David Koller comeback, David Koller návrat
TOPlist