David Beckham slavil čtyřicítku se Spajskami, ale jedna chyběla. Která?

05.05.2015

Slavný fotbalista a manžel neméně slavné zpěvačky, módní návrhářky a bývalé členky kapely Spice Girls David Beckham (40) oslavil čtyřicet let na této  planetě a Victoria Beckham (41) pozvala na oslavu také holky z kapely, až na jednu!

David Beckham
Zdroj: Profimedia.cz

Chyběla Mel B (39), v současnosti porotkyně britského X-Factoru, o které se psalo hlavně v souvislosti s tím, že ji její manžel pěkně týrá. Party se uskutečnila na exkluzivním místě, v Marrákeši v Maroku. A vysvětlení?

Neměli bychom za tím hledat nějakou řevnivost, nebo vyloženou nesnášenlivost. Mel a Victoria si prý pouze nejsou nijak blízké, a tak Victorii ani nenapadlo ji do Maroka zvát. Zbylé Spajsky se ale podle rozjásané fotky s Davidem bavily více než dobře a dobrá zpráva je, že jim to sluší snad více než v devadesátkách! 

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
David Beckham, Victoria Beckham, Melanie C, Emma Bunton, Melanie Brown

Interpreti:
Spice girls

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Victoria Beckham foto, David Beckham foto, slavné zpěvačky, David Beckham fotbal, dívčí kapely, legendární kapely, slavní fotbalisti, kapela Spice Girls, členky Spice Girls, David Beckham narozeniny, David Beckham oslava, David Beckham manželka, David Beckham ženy, David Beckham party, David Beckham fotografie, David Beckham narozky, David Beckham dovolená, David Beckham kariéra, dívky Spice Girls, slavné dívčí kapely
TOPlist