Darince je třiačtyřicet! A silikony nestárnou…

08.12.2015

Slovenské zpěvačce Daře Rolins, rozené Gambošové je již třiačtyřicet let. Nutno  poznamenat, že je Darinka v plné kondici a její výstřih prostě nemá chybu!

Dara Rolins
Zdroj: Profimedia.cz

Dara je jednou ze zástupu těch, které si nechaly hrudník posílit silikonem, na který neplatí gravitace, takže se i nyní může pochlubit perfektním výstřihem. Populární zpěvačka žije již několik let se slovenským hitmakerem Rytmusem (38).

Bohužel, avizované děťátko se páru nepodařilo a asi už ani nepodaří, na druhou stranu nevypadá to, že by Patrik Vrbovský na rodičovském plánu nějak stavěl. Dara porotcovala v několika talentovaných soutěžích a nyní stále koncertuje, a to oděná do opravdu žhavých kostýmů, které si jako jedna mála v branži může skutečně dovolit. 

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins, Rytmus

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
sexy zpěvačky, krásné zpěvačky, slovenské zpěvačky, Dara Rolins sexy, Dara Rolins dítě, silikonové zpěvačky, Dara Rolins partner, silikonové celebrity, Dara Rolins sexy foto, Dara Rolins narozeniny, Dara Rolins vztah, Dara Rolins Rytmus, Dara Rolins rodinný život, Dara Rolins osobní život, Dara Rolins koncerty, Dara Rolins dekolt, Dara Rolins výstřih, Dara Rolins žhavé foto, Dara Rolins prsa, Dara Rolins silikony
TOPlist